Lens: Beşiktaş'a Sunderland'dan geldim

Beşiktaş'ta forma giyen eski Fenerbahçeli Jeremain Lens, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Lens: Beşiktaş'a Sunderland'dan geldim
A+ A-

Sezon başında Beşiktaş'a transferiyle olay olan Jeremain Lens, siyah-beyazlı kulübe Fenerbahçe'den gelmediğini söyledi.

Hürriyet'e konuşan Hollandalı yıldızın sözlerinden öne çıkanlar şunlar:

"Beşiktaş'a Sunderland'den geldim, F.Bahçe'den değil"

Ben geçen sezon Fenerbahçe'de oynarken Sunderland'in oyuncusuydum. Yani burada kiralık oynuyordum. Dolayısıyla Beşiktaş'a Fenerbahçe Kulübü'nden değil, Sunderland'den geldim. İnsanların bunu gözardı etmemesi gerekiyor.

"Başka bir anlam çıkartılmasın"

Beşiktaş'a gelirken çektiğim videoda da doğru olduğuna inandığım adımı attığımı anlatmaya çalıştım. Başka bir anlam çıkartılmasın.

"Beşiktaş'ın teklifini hiç düşünmeden kabul ettim"

2005 yılında Alkmaar formasıyla Fenerbahçe'ye karşı görev yapmıştım. Ve geçen sezon da Fenerbahçe'de kiralık oynadım. Beşiktaş'a bu sezon da çok iyi oyuncular geldi. Geçen sezon Adriano, bu sezon Pepe. Beşiktaş'a Real Madrid ve Barcelona'dan futbolcular gelince ben de hiç düşünmeden yapılan teklifi kabul ettim. Şimdi buradaki hedefim takımın bir parçası olmak ve üst üste üçüncü şampiyonluğu yakalamak. Şampiyonlar Ligi'nde de gruptan çıkmak istiyoruz. Performans olarak iyi durumdayız. Bazı maçlarda oyunumuzun karşılığı skora yansımadı.

Şenol Güneş'e mesaj gönderdi

Geçen sezon Fenerbahçe'de oynarken gollerim ve asistlerim vardı. Bunu yeniden yapmak için sürekli oynamak gerekiyor. Ben de Beşiktaş'ta daha fazla oynayabilmek için elimden geleni yapıyorum. Beşiktaş'ta şans bulduğumda en iyisini yapmaya çalışıyorum.