Enkaz altında telefonla temas kurulan Azize kurtarıldı
Elazığ depreminin acı bilançosu: 22 kişi hayatını kaybetti, 1243 kişi yaralandı
Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki depremin yıkımı böyle görüntülendi

Can Yaman'dan bir skandal röportaj daha

İspanya'da bir hayranına verdiği "edepsiz" yanıtla tepki çeken Can Yaman bu sefer de İspanyol televizyon kanalının güzel muhabiri Violeta Mangrinan'a verdiği yanıtlarla gündemde.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Son zamanlarda yaptığı yakışıksız ve tepki çeken açıklamalarından sonra yapımcısı tarafından Mart ayında başlayacak dizisi Eylül ayına bırakılan Can Yaman’ın sosyal medyada paylaşılan yeni videosu ve burada sergilediği flörtöz tavırlar dikkat çekti.

Sosyal medyaya dört gün önce yüklenen videoda Can Yaman’ı İspanyol televizyon kanalı Medyaset’in muhabiri Violeta Mangrinan ile röportaj yaparken görülüyor. Violeta isimli genç kadın ‘Erkenci Kuş’ dizisiyle ilgili sorular sorup, izleyicilerine oyuncuyu daha yakından tanıtmaya çalışırken Yaman’ın genç kadından randevu koparmak istercesine sarf ettiği sözler dikkat çekiyor.

Can Yaman kendisinden İspanya’yı gezdirmesini istediği muhabire röportajın sonundaki bakışları ise oyuncunun son zamanlarda yaptığı açıklamalar akla gelince son derece rahatsız edici bir hal alıyor ve göze batıyor.

Can Yaman'dan kadın hayranına edepsiz yanıt !Can Yaman'dan kadın hayranına edepsiz yanıt !

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News