Enkaz altında telefonla temas kurulan Azize kurtarıldı
Elazığ depreminin acı bilançosu: 22 kişi hayatını kaybetti, 1243 kişi yaralandı
Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki depremin yıkımı böyle görüntülendi

Vali Toprak, camiye galoşla girdi

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Mevlana'yı anma törenleri kapsamında ziyaret ettiği camide galoş giydi. Çevre Bakanı ve Turizm Bakanı'nın çorapla camiye girdiği görüldü.

Vali Toprak, camiye galoşla girdi
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

24 Kasım Öğretmenler Günü törenlerinde konuşma yaparken öğretmen sandığı bir katılımcıyı bacak bacak üzerine attığı için, “Birader sen öğretmen misin, öğretmen gibi otur” sözleriyle azarlayan Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, 7-17 2019 tarihlerinde düzenlenen Hz. Mevlana'nın 746. Vuslat Yıl dönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında Şems-i Tebrizi Türbesi'ni ziyaret etti.

HERKES ÇIKARDI O ÇIKARMADI
Şems-i Tebrizi Camisii'ni bakanlarla birlikte ziyaret eden Vali Toprak, ayakkabılarını çıkarmak yerine galoş giymeyi tercih etti.Ziyarette Çevre Bakanı Murat Kurum ile Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile birlikte çok sayıda bürokrat da yer aldı. Etkinlikler çerçevesinde restorasyonu tamamlanan Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi'nin de açılışı yapıldı.

Açılışın ardından iki bakan ve protokol heyeti ayakkabılarını çıkarıp çoraplarıyla camiye girerek dua etti. Vali Çakır ise ayakkabılarını çıkarmak yerine galoş giymeyi tercih etti.

Vali Toprak'tan ''öğretmen gibi otur'' fırçası için yeni açıklamaVali Toprak'tan ''öğretmen gibi otur'' fırçası için yeni açıklama

 

Sözcü

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News