İmamoğlu'ndan sürpriz karar: ''Artık televizyona çıkmayacağım''

Yüksek Seçim Kurulu tarafından mazbatası iptal edilen Ekrem İmamoğlu sürpriz bir karar aldı. İmamoğlu 23 Haziran'a kadar televizyona çıkmayacağını açıkladı.

İmamoğlu'ndan sürpriz karar: ''Artık televizyona çıkmayacağım''
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Üsküdar'da seçim çalışmalarını sürdüren CHP İstanbul adayı İmamoğlu, sürpriz bir karar imza attı ve 23 Haziran'a kadar televizyona çıkmayacağını açıkladı.

İmamoğlu "Ben bugünden itibaren televizyonlara çıkmıyorum artık. İzlemeye de gerek yok zaten. Seçime 4 gün kaldı" dedi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar'da seçmenlere seslendi.

TRT'de katıldığı yayınla ilgili konuşan İmamoğlu, 23 Haziran'a kadar televizyona çıkmayacağını söyledi. İmamoğlu "Ben bugünden itibaren televizyonlara çıkmıyorum artık. İzlemeye de gerek yok zaten. 4 gün kaldı seçime" dedi.

İmamoğlu şunları kaydetti: "Bize karşı çok kötü cümleler kuruyorlar; çok komik duruma düşenler var. Onun için sizlere tavsiyem artık televizyon izlemeyin. Hiç kimse oyundan dolayı bizim rakibimiz değil, biz milletçe biriz. Onlar ne kadar ayrıştırtırsa ayrıştırsın biz tam tersini yapacağız. Ne kadar ötekileştirirlerse ötekileştirsinler biz sarılmaya kucaklaşmaya devam edeceğiz. 23 Haziran’da sizden isteğim herkesin oy kullanıp kullanmadığına bakın. Kapı kapı gezin, demokrasiye sahip çıkın. Bugün itibariyle söylüyorum ki, her şey çok güzel oldu. İçimde öyle bir enerji var ki Allah şahit bana öyle geliyor ki hiç yorulmayacağım. Bu şehirde yaşayan herkesi çok seviyorum. Hem demokrasiye, hem de bu güzel cumhuriyete hep birlikte hizmet edelim."

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News