Erdoğan konuşurken Binali Yıldırım böyle görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu tarafından iptal edilen ve yeniden Ekrem İmamoğlu'nun galibiyeti sonuçlanan seçim hakkında konuşurken Binali Yıldırım böyle görüntülendi

Erdoğan konuşurken Binali Yıldırım böyle görüntülendi
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YSK tartışmalı kararıyla tekrarlanan İstanbul seçimlerinde Ekrem İmamoğlu'ndan 800 bin oyun üstünde fark yiyen Binali Yıldırım'a teşekkür etti. Erdoğan'ın konuşması sırısında Yıldırım'ın görünütüsü ekranlara böyle yansıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında İstanbul seçimlerini kaybeden Binali Yıldırım'a teşekkür etti. Erdoğan şöyle konuştu: "Tabi ki biz Binali Bey'in seçimi kazanmasını arzu ettik. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Binali Bey, İstanbul'da bürokrat olarak başladığı hizmet yolculuğunu Meclis Başkanı olarak bugüne kadar sürdürmüştür. Kendisi bunca bilgisini, birikimini, projesini hayata geçirmek için aday olmuştur. Ancak İstanbul halkının takdiri bu şekilde gelişti. Bizim için önemli olan milli iradenin tecelli etmesidir. Son seçim, kimin kazandığının ötesinde milli iradenin tecellisi bakımından kıymetlidir."
Erdoğan'ın konuşması sırasında duygulanan Binali Yıldırım'ın görüntüsü ekranlara böyle yansıdı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News