20 gündür kayıp olan Gülistan Doku'nun yeni görüntüleri ortaya çıktı

Dersim'de kendisinden 20 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan Gülistan Doku'nun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülere ulaşan ARTI TV programcısı Erk Acarer, Gül,stan'ın en son görüştüğü kişi olan eski erkek arkadaşı Zeinal Abarakov'un çelişkili ifadelerine dikkat çekti. Ortaya çıkan görüntülerin etkin bir biçimde soruşturulmadığını söyledi.

Görüntülerde Gülistan Doku uzun süre eski erkek arkadaşı Zeinal Abarakov ile telefonda görüştüğü görülüyor. Emniyet dosyasına giren bu görüntünün ve 3 dakikalık telefon görüşmesinin etkin bir şekilde soruşturulmadığı öğrenildi. Cep telefonunun en son Uzunçayır Baraj Gölü üzerindeki Sarısaltuk Viyadüğü'nde sinyal verdiği belirlendi. Köprü üzerinde çömelmiş haldeki görüntüsü yoldan geçen aracın kamerasına yansıdığı ortaya çıktı.

Dersim'de üniversite öğrencisi olan Gülistan Doku'nun eski erkek arkadaşı Zeinal Abakarov ile çalıştığı cafenin önünde yaptığı görüşmeye dair yeni bir görüntüsü ortaya çıktı.

Görüntülerde Zeinal Abakarov’un, Gülistan'a eğilerek bir şeyler söylediği ve genç kadının bunun üzerine oradan uzaklaştığı görülüyor.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News