Yağmur Aşık zorla getirilecek !

Eski milli futbolcu Emre Aşık'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Aşık hakkında tedavi için götürdüğü kulaklı orman baykuşunu vermedikleri için Veteriner Dilara Tezel'i tehdit ve darp ettiği iddiasıyla dava açılmıştı.

Yağmur Aşık zorla getirilecek !

İddiaya göre Yağmur Aşık, evinin bahçesinde bulduğu baykuşu tedavi için veterinere götürdü. Baykuşun koruma altında bir cins olduğu ve bakanlığa haber vermeleri gerektiğinin söylenmesi üzerine Yağmur Aşık, veterinerlerden Dilara Tezel'e saldırmış, diğerlerine de tehdit ve hakarette bulunmuştu.

1/ 8
Yağmur Aşık zorla getirilecek !

Tartışma sonrası veterinerler Berkay Güven ile Dilara Tezel ve Tezel'in sevgilisi Faruk Yılmaz, Yağmur Aşık'tan hem şikayetçi olmuş, hem de 100 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

2/ 8
Yağmur Aşık zorla getirilecek !

Yağmur Aşık da, "Baykuş hakkında bilgi istedim, ancak hiçbir şey öğrenemedim. Doğada türüne az rastlanması nedeniyle baykuşun doğaya salınımı konusunda şüphe duydum. El altından satılması korkusuna düştüm. Üç şikayetçinin de darbına maruz kaldım" diyerek şikayetçi olmuştu.

3/ 8
Yağmur Aşık zorla getirilecek !

Hem şüpheli hem şikâyetçi olan Yağmur Aşık hakkında, hakaret, kasten yaralama ve tehdit suçlarından 1 yıl 3 aydan 6,5 yıla kadar hapis istemiyle, Veteriner Dilara Tezel ve sevgilisi Faruk Yılmaz hakkında ise kasten yaralama ve tehdit suçlamasıyla 10 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

4/ 8