Çukur'un iki ismi el ele yakalandı

Çukur'un iki ismi el ele yakalandı

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ederken bir taraftan da dizinin kulislerinde bomba bir aşk iddiası dolaşıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı diziye bu sezon katılan Necip Memili, iddiaya göre gönlünü İrem Altuğ'a kaptırdı.

1/ 21
Çukur'un iki ismi el ele yakalandı

Çukur'un Cumali Koçovalı'sı, kendisi gibi 1980 doğumlu olan yengesi Ayşe'yi canlandıran İrem Altuğ'la yakınlaşmaya başladı. Altuğ ve Memili'nin geçen günlerde Moda sokaklarında el ele yürürken görüldüğü söylentisi de beraberlik iddiasını güçlendirdi.

2/ 21
Çukur'un iki ismi el ele yakalandı

Çukur'un Ayşe'si İrem Altuğ Kimdir? 1980 İstanbul doğumlu güzel oyuncu İrem Altuğ Acıbadem İlkokulu’nu bitirdikten sonra Ümraniye Anadolu Lisesi’nde ortaokul ve Lise eğitimini tamamladı. 1988 senesinde Tv’de 7 Gün dergisi tarafından düzenlenen reklam yıldızı yarışmasına katıldı ve yarışmada 1. seçildi.

3/ 21
Çukur'un iki ismi el ele yakalandı

Reklamlar ile birlikte kamerayla tanışan İrem Altuğ daha sonra eğitim almak için Beyazıt İl Halk Eğitim Kütüphanesi tarafından gerçekleştirilen İstanbul Kültür Oyuncuları çocuk topluluğuna katıldı ve yıl boyu Ayla Algan, Adnan Tonel, Ahmet Yirmibeş, Gökhan İçöz gibi usta isimlerden oyunculuk eğitimi aldı.1988 ve 1998 yılları arasında toplam 40’a yakın reklam filminde yer aldı.

4/ 21