Aleyna Tilki'den manidar paylaşım!

Aleyna Tilki'den manidar paylaşım

Aleyna Tilki'den manidar paylaşım!

Geçtiğimiz günlerde paten yaparken çekilmiş bir videosunu paylaşan Tilki kimi zaman da hayranlarının seslerine kulak kabartıyor. Kendi adına açılmış bazı fan hesaplarının sorunlar yaşadığını duyuran Aleyna Tilki, bu defa da bir hayranının kendisi hakkında yazdıklarını takipçilerine ulaştırdı.

1/ 137
Aleyna Tilki'den manidar paylaşım!

İşte o satırlar: "Aslında bunca şeye rağmen hala burada olabiliyor olmamı sayfam kapandıktan 1 hafta sonra sana sarılmış olmama borçluyum. Bana öyle moral verdi ki, gerçekten çok samimi sarıldığın için ve bizden ayrılmak istemediğin için öyle motive olmuştum ki! Bize o kadar değer veriyorsun ki, bunu sadece seni gerçekten hissedebilenler anlar. Tanımayanlar çıkıp yok egolu yok şöyle yok böyle deyip boş konuşmasınlar! Öyle samimi ki…"

2/ 137
Aleyna Tilki'den manidar paylaşım!

Son dönemlerin en çok konuşulan şarkıcıların başında gelen Aleyna Tilki sosyal medyada manidar paylaşımda bulundu. Kısa süre önce Amerika'ya uçan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden buradaki maceralarına dair paylaşımlarda bulunurken, vatandaşlar genç isimle ilgili internette araştırmalarını sürdürüyor. Aleyna Tilki ile ilgili merak edilen sorulardan birisi de Aleyna Tilki'nin annesi oldu.

3/ 137
Aleyna Tilki'den manidar paylaşım!

ANNESİ ARTIK BAMBAŞKA BİRİ Zaman içerisinde kızının şöhreti ile birlikte tamamen değişen Hava Öztel, şimdilerde görenleri şaşkına çeviriyor. Öztel'in Instagram'ına bakanlar, iki kız annesi olduğuna inanamıyor.

4/ 137